Norite gražios šypsenos? Tokiu atveju savo burnos ertmei reikia skirti kuo daugiau dėmesio. Tikrai taip. Ne tik dantims, tačiau visai burnos ertmei, kadangi tarpdančiuose, ant liežuvio bei žandukų taip pat kaupiasi apnašos, kurios gali sukelti įvairias sveikatos problemas.

Taip pat reikia suprasti, kad gražūs dantys – tikrai nereikalauja labai daug pinigų. Svarbiausia yra reguliarus rūpinimasis savimi. Tokiu atveju Jūsų šypsena bus ne tik graži, tačiau ir sveika. Tai turėtų būti prioritetas.

Saldūs gėrimai

Visi puikiai žino, kad cukrus – pavojus dantims. Tačiau dažniausiai akcentuojamas saldus maistas, tačiau pamirštama, kad gazuotuose gėrimuose gausu cukraus. Didelis angliavandenių kiekis didina ėduonies riziką.

Prasta burnos ertmės higiena

Taip pat reikia kuo daugiau dėmesio skirti savo burnos ertmei. Paprasčiausiai kai jos yra per mažai, deja, atsiranda apnašos, kurios virsta kietosiomis arba vystosi ėduonis. O kietosios apnašos sukelia įvairias ligas, pavyzdžiui, periodontitą. Jo rezultatas – tikrai nedžiuginantis. Tai yra dantų netekimas. Džiugu, kad yra implantavimas, tačiau reikia savo dantims skirti kuo daugiau dėmesio, kad tokios paslaugos neprireiktų.

Kietas dantų šepetukas

Geriausia dantų priežiūrai yra naudoti minkštus šepetėlius. Tarkitės su burnos higienistu, kuris pateiks tinkamiausias rekomendacijas Jūsų atvejui. Tokiu atveju bus galima džiaugtis gražia šypsena be sveikatos problemų.

Balinimas su soda

Ne visada geras pasirinkimas ne tik yra tos priemonės, kurių sudėtis neaiški, tačiau ir grynos, naminiai metodai, kurie linksniuojami kaip efektyvūs. Pavyzdžiui, soda, kuri yra naudojama dantų balinimui. Dažniausiai efektas yra, tačiau minusas, kad pažeidžiamas dantų emalis. Tai galiausiai veda link greitai sugendančių dantukų.

Saldus maistas

Galiausiai, pasikartosiu, kad cukrus – didelis pavojus Jūsų dantims. Jeigu norisi saldžiai – geriausia vietoje saldainių rinktis vaisius. Taip pat svarbu po saldaus maisto suvalgymo išsivalyti dantis. Jeigu galimybės nėra – visada galima suvalgyti obuolių arba morką. Jie labai puikiai pašalina apnašas. Būtinai išgerkite vandens. Gerti reikia po kiekvieno valgio nepriklausomai nuo to – ką valgėte. Tai leis išvengti burnos ertmės problemų.

Kuo daugiau dėmesio – tuo rezultatas bus geresnis. Taip pat atminkite, kad reguliarios patikros pas specialistą, ypač burnos higienistą, gali padėti Jums išvengti įvairių ligų. Deja, jų rezultatas kartais yra ir dantų netekimas, tad rūpinkitės savimi.