Sveika šypsena – graži šypsena. Tai gali būti pats jaukiausias Jūsų stiliaus papuošalas, smulkmena, kuri suteiks daugiau pasitikėjimo savimi. Šiuo metu sveikos ir gražios šypsenos galimybės yra išties labai plačios. Tiesiog ne tik įrangos, priemonių gausa, kurią galima naudoti namuose – įvairi, tačiau ir odontologijos klinikos siūlo labai daug skirtingų paslaugų, kurios leis gana mažomis investicijomis džiaugtis nuostabia šypsena.

Profesionali burnos higiena

Kad ir kaip gerai rūpinatės savo burnos ertme namuose – reguliarios patikros ir profesionali burnos higiena, kuri turėtų būti atliekama kartą per pusę metų– būtina. Tai – ne smulkmena, tačiau būtinybė. Profesionalios higienos metu yra pašalinami akmenys, kietosios apnašos, kurių panaikinti namų sąlygomis, deja, neįmanoma. Taip atliekama esamų dantų ėduonies profilaktika.

Kietosios apnašos atsiranda tuomet, kai kurį laiką nėra tinkamai pašalinamos minkštosios. Dažniausia žmonės nuvalo tik dalį dantų paviršiaus, tad apnašos kaupiasi tarpdančiuose“.

Po profesionalios higienos su 3D airflow metodika pacientai jaučiasi gaiviai ir dantų paviršiai tampa slidūs.

Lankytis klinikose reikia įvairiai, dažniausiai kartą per pusę metų. Tačiau jeigu asmuo dėvi breketus arba turi kokių nors dantų ertmės sveikatos problemų – patikros turėtų būti dažnesnės“.

Profesionali higiena gali užkirsti kelią gingivito atsiradimui. O uždegimas, deja, gali sąlygoti tokias ligas kaip periodontitas. Dėl to labai dažnai yra netenkama dantų.

Burnos ertmės priežiūra namuose

Greta profesionalios burnos ertmės priežiūros pas specialistą – taip pat reikia savimi pasirūpinti ir namuose. Tam pirmiausia yra būtinos profesionalios priežiūros priemonės. Jas galima pirkti ir įprastose prekybos vietose, tačiau patikimiau  specializuotos. Dažnai odontologai patys tiksliai nurodo – kur pirkti, kad priemonės būtų geros kokybės.

Mes nuolat akcentuojame savo pacientams, kad valyti reikia ne tik dantis, tačiau visą burnos ertmę. Juk apnašos kaupiasi ir ant žandų, liežuvio. Tik pašalinus jas bus galima išvengti rimtų problemų, kurių rezultatas gali būti net ir dantų netekimas

Taip pat norint tinkamai prižiūrėti burnos ertmę reikia atminti, kad tik dantų šepetėlis ir pasta – nėra užtektinos priemonės. Taip pat reikia pasirūpinti ir burnos skalavimo skysčiu, žinoma, tarpdančių siūlu, kitomis priemonėmis, kurios gali padėti pasiekti atokesnes burnos ertmės vietas. Geras pagalbininkas yra vieno danties šepetėlis arba burnos irigatorius. Jis pašalins apnašas ir ten, kur jas pasiekti su geriausios kokybės priemonėmis yra sunku. Tai nereiškia, kad neteks lankytis pas higienistą. Apsilankymai bet kuriuo atveju yra būtini, tačiau gera, kad jie trunka trumpai ir specialistas pagiria Jūsų burnos ertmės priežiūrą.

Reguliarios patikros pas specialistą

Lankytis klinikose reikia ne tik dėl reguliariai atliekamos profesionalios burnos higienos, tačiau ir esant dantų problemoms. Vėlgi, geriausia džiaugtis reguliariais apsilankymais bent kartą per metus. Jie gali trukti vos 10 minučių, kadangi patikslinama, kad viskas puiku, tačiau gali reikalauti net ir kelių valandų, kurių metu bus šalinamos sudėtingos problemos. Kuo labiau dantimis bus rūpinimąsi, žinoma, kad tuo apsilankymai bus malonesni.

Raskite tokią kliniką, kurioje ne tik sprendžiamos galimos sveikatos problemos, tačiau ir teikiamos išsamios konsultacijos. Geri odontologai yra tie, kurie dalinasi savo patirtimi ir yra suinteresuoti, kad žmonės saugotų savo dantis ir tuo pačiu sveikatą.