• Sevastopolio g. 17, Šiauliai
  I-IV 8:00–18:00
  V 8:00–16:30
  (8 41) 390 056
 • Dantų protezavimas

  DC Lieporiai / PASLAUGOS / Dantų protezavimas
  Dantų protezavimas 2019-11-30T17:11:08+02:00
  Dantų protezai

  Kokybiškas dantų protezavimas Šiauliuose

  Dantų protezavimas reikalingas ne tik praradus dantis bet ir tiems kurių vainikai yra praradę daug savų danties audinių. Tuomet įprastas plombavimas neatstatys pradinio tvirtumo. Protezavimas rekomenduojamas esant didesniam nei 60 proc. vainikinės dalies defektui, taip pat visiems endodontiškai gydytiems dantims.

  Fiksuotos restauracijos skirstomos į įklotus, užklotus, pilnus vainikėlius ir tiltelius. Tobulėjant technologijoms galime atsisakyti metalo keramikos ir gaminti protezus iš bemetalės ar cirkonio keramikos. Ličio disilikato keramika (E.max) puikiai atstato defektus iki 3 vnt. Jos minimalus storis ir skaidrumas leidžia išsaugoti iki 4 kartų daugiau danties audinių lyginant su kitomis konstrukcijomis. E-max keramika yra iki 3 kartų stipresnė lenkimo jėgoms negu įprasta keramika. Esant didesniems defektams rekomenduojama pilno kontūro arba sluoksniuota cirkonio keramika.

  Išimami dantų protezai

  Gaminame elastingus (Bredent, Valplast) ir įprastus išimamus dantų protezus. Užtikriname esamai situacijai maksimalų protezų tikslumą ir patvarumą. Jei nebėra galimybės laikytis protezams rekomenduojami dantų implantai kurie padės prilaikyti protezus.

  Taip pat protezuojame ALL-on-4 sistema. Plokštelė tvirtinama ant 4 implantų, nebelieka gomurio, nebereikia išiminėti.

  DC Lieporiai – kokybiškas dantų protezavimas Šiauliuose.